RNCF1206BKE1K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BKE1K10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1206BKE1K10
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 1.1K OHM 0.1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.RNCF1206BKE1K10.pdf2.RNCF1206BKE1K10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1206BKE1K10
Număr parc RNCF1206BKE1K10 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 1.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 894191 pcs Fișa cu date 1.RNCF1206BKE1K10.pdf2.RNCF1206BKE1K10.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCF Rezistenţă 1.1 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RNC 32 T9 1.1K 0.1% I