RNCF1206AKT187K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206AKT187K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF1206AKT187K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 187K OHM 0.05% 1/4W 1206
Foi de date: 1.RNCF1206AKT187K.pdf2.RNCF1206AKT187K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF1206AKT187K
Număr parc RNCF1206AKT187K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 187K OHM 0.05% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 283156 pcs Fișa cu date 1.RNCF1206AKT187K.pdf2.RNCF1206AKT187K.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie RNCF Rezistenţă 187 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RNC 32 TB 187K 0.05% I