RNCF0805DTE25K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DTE25K5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0805DTE25K5
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 25.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
Foi de date: 1.RNCF0805DTE25K5.pdf2.RNCF0805DTE25K5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0805DTE25K5
Număr parc RNCF0805DTE25K5 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 25.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5356349 pcs Fișa cu date 1.RNCF0805DTE25K5.pdf2.RNCF0805DTE25K5.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RNCF Rezistenţă 25.5 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RNC 20 T9 25.5K 0.5% R