RNCF0805DKE590K
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0805DKE590K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 590K OHM 0.5% 1/8W 0805
Foi de date: 1.RNCF0805DKE590K.pdf2.RNCF0805DKE590K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0805DKE590K
Număr parc RNCF0805DKE590K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 590K OHM 0.5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3069063 pcs Fișa cu date 1.RNCF0805DKE590K.pdf2.RNCF0805DKE590K.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RNCF Rezistenţă 590 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 590 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film