RNCF0805DKE24R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DKE24R9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0805DKE24R9
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 24.9 OHM 0.5% 1/8W 0805
Foi de date: 1.RNCF0805DKE24R9.pdf2.RNCF0805DKE24R9.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0805DKE24R9
Număr parc RNCF0805DKE24R9 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 24.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2690009 pcs Fișa cu date 1.RNCF0805DKE24R9.pdf2.RNCF0805DKE24R9.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RNCF Rezistenţă 24.9 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RNCF 20 T9 24.9 0.5% I