RNCF0603DTE4K42
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTE4K42 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0603DTE4K42
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 4.42K OHM 0.5% 1/10W 0603
Foi de date: 1.RNCF0603DTE4K42.pdf2.RNCF0603DTE4K42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0603DTE4K42
Număr parc RNCF0603DTE4K42 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 4.42K OHM 0.5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4167871 pcs Fișa cu date 1.RNCF0603DTE4K42.pdf2.RNCF0603DTE4K42.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serie RNCF Rezistenţă 4.42 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 4.42 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film