RNCF0603BTE13R7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTE13R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0603BTE13R7
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 13.7 OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: 1.RNCF0603BTE13R7.pdf2.RNCF0603BTE13R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0603BTE13R7
Număr parc RNCF0603BTE13R7 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 13.7 OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 193562 pcs Fișa cu date 1.RNCF0603BTE13R7.pdf2.RNCF0603BTE13R7.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serie RNCF Rezistenţă 13.7 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RNCF0603BTE13R7CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 13.7 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film