RNCF0603BKE4K64
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BKE4K64 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0603BKE4K64
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 4.64K OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: 1.RNCF0603BKE4K64.pdf2.RNCF0603BKE4K64.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0603BKE4K64
Număr parc RNCF0603BKE4K64 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 4.64K OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1434415 pcs Fișa cu date 1.RNCF0603BKE4K64.pdf2.RNCF0603BKE4K64.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serie RNCF Rezistenţă 4.64 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RNC 16 T9 4.64K 0.1% I