RNCF0603BKE49R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BKE49R9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0603BKE49R9
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 49.9 OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: 1.RNCF0603BKE49R9.pdf2.RNCF0603BKE49R9.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0603BKE49R9
Număr parc RNCF0603BKE49R9 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 49.9 OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1383065 pcs Fișa cu date 1.RNCF0603BKE49R9.pdf2.RNCF0603BKE49R9.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serie RNCF Rezistenţă 49.9 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RNCF 16 T9 49.9 0.1% I