RNCF0603BKE180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BKE180R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0603BKE180R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 180 OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: 1.RNCF0603BKE180R.pdf2.RNCF0603BKE180R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0603BKE180R
Număr parc RNCF0603BKE180R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 180 OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1295921 pcs Fișa cu date 1.RNCF0603BKE180R.pdf2.RNCF0603BKE180R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serie RNCF Rezistenţă 180 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 180 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film