RNCF0402DTE430R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DTE430R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0402DTE430R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 430 OHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RNCF0402DTE430R.pdf2.RNCF0402DTE430R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0402DTE430R
Număr parc RNCF0402DTE430R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 430 OHM 0.5% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5828643 pcs Fișa cu date 1.RNCF0402DTE430R.pdf2.RNCF0402DTE430R.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RNCF Rezistenţă 430 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume RNC 10 T9 430 0.5% R