RNCF0402DTE3K90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DTE3K90 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0402DTE3K90
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 3.9K OHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RNCF0402DTE3K90.pdf2.RNCF0402DTE3K90.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0402DTE3K90
Număr parc RNCF0402DTE3K90 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 3.9K OHM 0.5% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5981214 pcs Fișa cu date 1.RNCF0402DTE3K90.pdf2.RNCF0402DTE3K90.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RNCF Rezistenţă 3.9 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume RNC 10 T9 3.9K 0.5% R