RNCF0402DKE453R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DKE453R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0402DKE453R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 453 OHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RNCF0402DKE453R.pdf2.RNCF0402DKE453R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0402DKE453R
Număr parc RNCF0402DKE453R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 453 OHM 0.5% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3494017 pcs Fișa cu date 1.RNCF0402DKE453R.pdf2.RNCF0402DKE453R.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RNCF Rezistenţă 453 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 453 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film