RNCF0402BTE3K01
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTE3K01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0402BTE3K01
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 3.01K OHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RNCF0402BTE3K01.pdf2.RNCF0402BTE3K01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0402BTE3K01
Număr parc RNCF0402BTE3K01 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 3.01K OHM 0.1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2040621 pcs Fișa cu date 1.RNCF0402BTE3K01.pdf2.RNCF0402BTE3K01.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RNCF Rezistenţă 3.01 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume RNC 10 T9 3.01K 0.1% R