RNCF0402BKE86K6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BKE86K6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0402BKE86K6
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 86.6K OHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RNCF0402BKE86K6.pdf2.RNCF0402BKE86K6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0402BKE86K6
Număr parc RNCF0402BKE86K6 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 86.6K OHM 0.1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1569506 pcs Fișa cu date 1.RNCF0402BKE86K6.pdf2.RNCF0402BKE86K6.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RNCF Rezistenţă 86.6 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume RNC 10 T9 86.6K 0.1% I