RNCF0402BKE76R8
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCF0402BKE76R8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0402BKE76R8
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES SMD 76.8 OHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RNCF0402BKE76R8.pdf2.RNCF0402BKE76R8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0402BKE76R8
Număr parc RNCF0402BKE76R8 Producător Stackpole Electronics Inc.
Descriere RES SMD 76.8 OHM 0.1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1121556 pcs Fișa cu date 1.RNCF0402BKE76R8.pdf2.RNCF0402BKE76R8.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.063W, 1/16W
Tensiune - Defalcare 0402 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie RNCF
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0402 (1005 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RNCF0402BKE76R8 Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 76.8 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 76.8 OHM 0.1% 1/16W 0402 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film