RNCF0402BKE270R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BKE270R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0402BKE270R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 270 OHM 0.1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.RNCF0402BKE270R.pdf2.RNCF0402BKE270R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0402BKE270R
Număr parc RNCF0402BKE270R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 270 OHM 0.1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1478756 pcs Fișa cu date 1.RNCF0402BKE270R.pdf2.RNCF0402BKE270R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RNCF Rezistenţă 270 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 270 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film