RNCF0201DTE316R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNCF0201DTE316R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 316 OHM 0.5% 1/32W 0201
Foi de date: 1.RNCF0201DTE316R.pdf2.RNCF0201DTE316R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNCF0201DTE316R
Număr parc RNCF0201DTE316R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 316 OHM 0.5% 1/32W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2899830 pcs Fișa cu date 1.RNCF0201DTE316R.pdf2.RNCF0201DTE316R.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Serie RNCF Rezistenţă 316 Ohms
Putere (Wați) 0.03W, 1/32W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 316 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film