RMCS0805FT40R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RMCS0805FT40R2
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 40.2 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: RMCS0805FT40R2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RMCS0805FT40R2
Număr parc RMCS0805FT40R2 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 40.2 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10010627 pcs Fișa cu date RMCS0805FT40R2.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RMCS Rezistenţă 40.2 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici Anti-Sulfur Rata de eșec -
descriere detaliata 40.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Compoziţie Thick Film