RMCF1206FT22K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT22K1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RMCF1206FT22K1
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 22.1K OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.RMCF1206FT22K1.pdf2.RMCF1206FT22K1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RMCF1206FT22K1
Număr parc RMCF1206FT22K1 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 22.1K OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19371715 pcs Fișa cu date 1.RMCF1206FT22K1.pdf2.RMCF1206FT22K1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie RMCF Rezistenţă 22.1 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RMCF 1/8 22.1K 1% R