RMCF0805JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT100K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RMCF0805JT100K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 100K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: 1.RMCF0805JT100K.pdf2.RMCF0805JT100K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RMCF0805JT100K
Număr parc RMCF0805JT100K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 100K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40667331 pcs Fișa cu date 1.RMCF0805JT100K.pdf2.RMCF0805JT100K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RMCF Rezistenţă 100 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RMCF 1/10 100K 5% R