RAVF162DJT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF162DJT9K10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAVF162DJT9K10
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 9.1K OHM 0606
Foi de date: 1.RAVF162DJT9K10.pdf2.RAVF162DJT9K10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RAVF162DJT9K10
Număr parc RAVF162DJT9K10 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES ARRAY 2 RES 9.1K OHM 0606 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7636912 pcs Fișa cu date 1.RAVF162DJT9K10.pdf2.RAVF162DJT9K10.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serie RAVF Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 9.1k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume RAV 162D 9.1K 5% R