PCF14JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT150K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCF14JT150K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PCF14JT150K.pdf2.PCF14JT150K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCF14JT150K
Număr parc PCF14JT150K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7584118 pcs Fișa cu date 1.PCF14JT150K.pdf2.PCF14JT150K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură 0/ -850ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Panasert Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Rezistenţă 150 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial, Radial Bend Alte nume PCF 1/4 150K 5% P