JW80ZA0R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
JW80ZA0R00 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JW80ZA0R00
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 0 OHM 4A JUMP AXIAL
Foi de date: 1.JW80ZA0R00.pdf2.JW80ZA0R00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JW80ZA0R00
Număr parc JW80ZA0R00 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 0 OHM 4A JUMP AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11615460 pcs Fișa cu date 1.JW80ZA0R00.pdf2.JW80ZA0R00.pdf
Toleranţă Jumper Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune -
Serie JW Rezistenţă 0 Ohms
Putere (Wați) - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz - Alte nume JW 80 0 T
JW800T
JW800T-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0 Ohms Jumper Through Hole Resistor Metal Element