CSRF2010FG18L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2010FG18L0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSRF2010FG18L0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 0.018 OHM 1% 1W 2010
Foi de date: 1.CSRF2010FG18L0.pdf2.CSRF2010FG18L0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSRF2010FG18L0
Număr parc CSRF2010FG18L0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 0.018 OHM 1% 1W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 421009 pcs Fișa cu date 1.CSRF2010FG18L0.pdf2.CSRF2010FG18L0.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie CSRF Rezistenţă 18 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume CSRF10.018FGTR
CSRF10.018FGTR-ND
CSRF2010FG18L0TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.95mm) Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 18 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil