CFM12JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT150K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CFM12JT150K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 150K OHM 1/2W 5% CF MINI
Foi de date: 1.CFM12JT150K.pdf2.CFM12JT150K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CFM12JT150K
Număr parc CFM12JT150K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 150K OHM 1/2W 5% CF MINI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11705121 pcs Fișa cu date 1.CFM12JT150K.pdf2.CFM12JT150K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură 0/ -850ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serie CFM Rezistenţă 150 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CFM 1/2 150K 5% R