CF2JT180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT180R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CF2JT180R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 180 OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: 1.CF2JT180R.pdf2.CF2JT180R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CF2JT180R
Număr parc CF2JT180R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 180 OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1497990 pcs Fișa cu date 1.CF2JT180R.pdf2.CF2JT180R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură 0/ -400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serie CF Rezistenţă 180 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CF 2 180 5% R