CF18JT360K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT360K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CF18JT360K
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 360K OHM 1/8W 5% AXIAL
Foi de date: 1.CF18JT360K.pdf2.CF18JT360K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CF18JT360K
Număr parc CF18JT360K Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 360K OHM 1/8W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14931070 pcs Fișa cu date 1.CF18JT360K.pdf2.CF18JT360K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură 0/ -850ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Rezistenţă 360 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CF 1/8 360K 5% R