CF14JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT9M10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CF14JT9M10
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 9.1M OHM 1/4W 5% AXIAL
Foi de date: 1.CF14JT9M10.pdf2.CF14JT9M10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CF14JT9M10
Număr parc CF14JT9M10 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 9.1M OHM 1/4W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21698316 pcs Fișa cu date 1.CF14JT9M10.pdf2.CF14JT9M10.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură 0/ -1500ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Rezistenţă 9.1 MOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CF 1/4 9.1M 5% R