CB3JB30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB30R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB3JB30R0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 30 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Foi de date: 1.CB3JB30R0.pdf2.CB3JB30R0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CB3JB30R0
Număr parc CB3JB30R0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 30 OHM 3W 5% CERAMIC WW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 971256 pcs Fișa cu date 1.CB3JB30R0.pdf2.CB3JB30R0.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serie CB Rezistenţă 30 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume CB 3 30 5% B
CB3305%B
CB3305%B-ND
CB330JB
CB330JB-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 30 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound