CB3JB22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB22R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB3JB22R0
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 22 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Foi de date: 1.CB3JB22R0.pdf2.CB3JB22R0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CB3JB22R0
Număr parc CB3JB22R0 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 22 OHM 3W 5% CERAMIC WW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 936256 pcs Fișa cu date 1.CB3JB22R0.pdf2.CB3JB22R0.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serie CB Rezistenţă 22 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume CB 3 22 5% B
CB3225%B
CB3225%B-ND
CB322JB
CB322JB-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 22 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound