CB15JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB150R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB15JB150R
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 150 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Foi de date: 1.CB15JB150R.pdf2.CB15JB150R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CB15JB150R
Număr parc CB15JB150R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 150 OHM 15W 5% CERAMIC WW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 319455 pcs Fișa cu date 1.CB15JB150R.pdf2.CB15JB150R.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Serie CB Rezistenţă 150 Ohms
Putere (Wați) 15W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume CB 15 150 5% B