BR1JBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BR1JBR100
Producator / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrierea produsului RES 0.1 OHM 1W 5%
Foi de date: 1.BR1JBR100.pdf2.BR1JBR100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BR1JBR100
Număr parc BR1JBR100 Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 0.1 OHM 1W 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 542232 pcs Fișa cu date 1.BR1JBR100.pdf2.BR1JBR100.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.450" L x 0.065" W (11.43mm x 1.65mm)
Serie BR Rezistenţă 100 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume BR 1 .1 5% B
BR1.1JB
BR1.1JB-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm) Caracteristici Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 100 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil