SGNMA3T20009
Sprague GoodmanSprague Goodman
SGNMA3T20009 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SGNMA3T20009
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 2-20PF 1000V SMD
Foi de date: SGNMA3T20009.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SGNMA3T20009
Număr parc SGNMA3T20009 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 2-20PF 1000V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2022 pcs Fișa cu date SGNMA3T20009.pdf
Tensiune - evaluat 1000V Dimensiune / Dimensiune 0.280" Dia (7.11mm)
Serie SGNMA3T Q @ Freq 2000 @ 100MHz
ambalare Bulk Alte nume SG9070
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.490" (12.45mm) Caracteristici Non-Magnetic
Material dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) descriere detaliata 2 ~ 20pF Trimmer Capacitor 1000V Top Surface Mount
Capacitate 2 ~ 20pF Tip de ajustare Top