GXC75000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GXC75000
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 7-75PF 100V TH
Foi de date: GXC75000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GXC75000
Număr parc GXC75000 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 7-75PF 100V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15685 pcs Fișa cu date GXC75000.pdf
Tensiune - evaluat 100V Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Serie FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.449" (11.40mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
descriere detaliata 7 ~ 75pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitate 7 ~ 75pF