GQP5R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GQP5R500
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIM 0.6-5.5PF 750V PNL MNT
Foi de date: GQP5R500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GQP5R500
Număr parc GQP5R500 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIM 0.6-5.5PF 750V PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1925 pcs Fișa cu date GQP5R500.pdf
Tensiune - evaluat 750V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.547" (13.89mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Quartz
descriere detaliata 0.6 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 750V Top Panel Mount Capacitate 0.6 ~ 5.5pF