GNR4R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GNR4R500
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V
Foi de date: GNR4R500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GNR4R500
Număr parc GNR4R500 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3544 pcs Fișa cu date GNR4R500.pdf
Tensiune - evaluat 500V Dimensiune / Dimensiune 0.118" Dia (3.00mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 2000 @ 250MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare User Defined Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.310" (7.90mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Sapphire
descriere detaliata 0.6 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 500V User Defined Capacitate 0.6 ~ 4.5pF