GNF1R250
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GNF1R250
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
Foi de date: GNF1R250.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GNF1R250
Număr parc GNF1R250 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2947 pcs Fișa cu date GNF1R250.pdf
Tensiune - evaluat 500V Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia (1.90mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 4000 @ 250MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.230" (5.80mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Sapphire
descriere detaliata 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V Through Hole Capacitate 0.3 ~ 1.2pF