GLY5N605
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GLY5N605
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului FIXD IND 5.6NH 430MA 180MOHM SMD
Foi de date: GLY5N605.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GLY5N605
Număr parc GLY5N605 Producător Sprague Goodman
Descriere FIXD IND 5.6NH 430MA 180MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 72363 pcs Fișa cu date GLY5N605.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie SURFCOIL® GLY
Evaluări - Q @ Freq 9 @ 100MHz
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Material - Core Non-Magnetic
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 5.6nH
Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.95mm) Frecventa - Self Resonant 4.6GHz
Caracteristici - descriere detaliata 5.6nH Unshielded Molded Inductor 430mA 180 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Rezistența DC (DCR) 180 mOhm Max Ratingul curent 430mA