GKYB30066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKYB30066 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GKYB30066
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V SMD
Foi de date: GKYB30066.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GKYB30066
Număr parc GKYB30066 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6275 pcs Fișa cu date GKYB30066.pdf
Tensiune - evaluat 100V Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie SURFTRIM® GKYB Q @ Freq 300 @ 1MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume SG2039TR
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.063" (1.60mm)
Caracteristici Low Profile Material dielectric Ceramic
descriere detaliata 7.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Capacitate 7.5 ~ 30pF