GKY3R056
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY3R056 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GKY3R056
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 1.5-3PF 100V SMD
Foi de date: GKY3R056.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GKY3R056
Număr parc GKY3R056 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 1.5-3PF 100V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5638 pcs Fișa cu date GKY3R056.pdf
Tensiune - evaluat 100V Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm)
Serie SURFTRIM® GKY Q @ Freq 500 @ 1MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume SG9020TR
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.045" (1.14mm) Caracteristici Low Profile
Material dielectric Ceramic descriere detaliata 1.5 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
Capacitate 1.5 ~ 3pF Tip de ajustare Top