GKG6R074
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GKG6R074
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 2-6PF 100V TH
Foi de date: GKG6R074.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GKG6R074
Număr parc GKG6R074 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 2-6PF 100V TH Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 44679 pcs Fișa cu date GKG6R074.pdf
Tensiune - evaluat 100V Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Serie SURFTRIM® GKG Q @ Freq 500 @ 1MHz
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.106" (2.70mm) Caracteristici Sealed
Material dielectric Ceramic descriere detaliata 2 ~ 6pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole
Capacitate 2 ~ 6pF Tip de ajustare Top