GKG50H26
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GKG50H26
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD
Foi de date: GKG50H26.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GKG50H26
Număr parc GKG50H26 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4205 pcs Fișa cu date GKG50H26.pdf
Tensiune - evaluat 100V Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Serie SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
ambalare Bulk Alte nume Q647367
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.106" (2.70mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Ceramic
descriere detaliata 15 ~ 50pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Capacitate 15 ~ 50pF