GHN23033
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GHN23033
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V SMD
Foi de date: GHN23033.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GHN23033
Număr parc GHN23033 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2249 pcs Fișa cu date GHN23033.pdf
Tensiune - evaluat 750V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 700 @ 20MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.111" (28.20mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Glass
descriere detaliata 0.8 ~ 23pF Trimmer Capacitor 750V Side Surface Mount Capacitate 0.8 ~ 23pF