GGW18000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GGW18000
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.8-18PF 750V
Foi de date: GGW18000.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GGW18000
Număr parc GGW18000 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.8-18PF 750V Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1916 pcs Fișa cu date GGW18000.pdf
Tensiune - evaluat 750V Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia (9.52mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare User Defined Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.000" (25.40mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Glass
descriere detaliata 0.8 ~ 18pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Capacitate 0.8 ~ 18pF