GGV4R531
Sprague GoodmanSprague Goodman
GGV4R531 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GGV4R531
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V SMD
Foi de date: GGV4R531.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GGV4R531
Număr parc GGV4R531 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1621 pcs Fișa cu date GGV4R531.pdf
Tensiune - evaluat 750V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
ambalare Bulk Alte nume GGV4R531-ND
SG9192
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.383" (9.73mm) Caracteristici Sealed
Material dielectric Glass descriere detaliata 0.8 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Top Surface Mount
Capacitate 0.8 ~ 4.5pF Tip de ajustare Top