GGN8R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GGN8R500
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V TH
Foi de date: GGN8R500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GGN8R500
Număr parc GGN8R500 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2371 pcs Fișa cu date GGN8R500.pdf
Tensiune - evaluat 750V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.593" (15.06mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Glass
descriere detaliata 0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Capacitate 0.8 ~ 8.5pF