GEL90000R
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GEL90000R
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH
Foi de date: GEL90000R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GEL90000R
Număr parc GEL90000R Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1163 pcs Fișa cu date GEL90000R.pdf
Tensiune - evaluat 1000V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 2.080" (52.83mm) Caracteristici Sealed
Material dielectric Glass descriere detaliata 1 ~ 90pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole
Capacitate 1 ~ 90pF Tip de ajustare Side