GDT10026
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GDT10026
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 1.5-10PF 250V TH
Foi de date: GDT10026.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GDT10026
Număr parc GDT10026 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 1.5-10PF 250V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1752 pcs Fișa cu date GDT10026.pdf
Tensiune - evaluat 250V Dimensiune / Dimensiune 0.311" Dia (7.90mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.370" (9.40mm)
Caracteristici Sealed Material dielectric Glass
descriere detaliata 1.5 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Capacitate 1.5 ~ 10pF