GAA16008
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GAA16008
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 2-16PF 250V TH
Foi de date: GAA16008.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GAA16008
Număr parc GAA16008 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 2-16PF 250V TH Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2757 pcs Fișa cu date GAA16008.pdf
Tensiune - evaluat 250V Dimensiune / Dimensiune 0.299" Dia (7.60mm)
Serie AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Air descriere detaliata 2 ~ 16pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole
Capacitate 2 ~ 16pF Tip de ajustare Top